![Εκδήλωση μνήμης προς τιμήν του πρώην Δημάρχου Νάουσας Αλέξανδρου Χωνού Φωτογραφία 1](/photos/big/chonos-alexandros-afisa.jpg)
Εκδήλωση μνήμης προς τιμήν του πρώην Δημάρχου Νάουσας Αλέξανδρου Χωνού
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 6 Ιουνίου 2011 στην αίθουσα της Εστίας Μουσών. Η βασική ομιλία ήταν του πρώην Δημάρχου Νάουσας κ. Δημήτρη Βλάχου. ΟΜΙΛΙΑ ΔΗΜ. ΒΛΑΧΟΥ ...
Φόρτωση...
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 6 Ιουνίου 2011 στην αίθουσα της Εστίας Μουσών. Η βασική ομιλία ήταν του πρώην Δημάρχου Νάουσας κ. Δημήτρη Βλάχου. ΟΜΙΛΙΑ ΔΗΜ. ΒΛΑΧΟΥ ...